Wygodniejsze fakturowanie w inFakcie

Infakt przedstawia nową wersję swojej sztandarowej aplikacji www.inFakt.pl, która służy do wystawiania faktur online.

www.inFakt.pl jest aplikacją pozwalającą na proste i szybkie wystawienie faktury, którą można wydrukować lub bezpośrednio z poziomu programu przesłać do Klienta drogą mailową. Program posiada liczne funkcjonalności usprawniające proces fakturowania, m.in.: możliwość utworzenia listy Klientów i szybkiego wyszukiwania ich po nazwie firmy, numerze NIP, nazwisku przedstawiciela lub numerze telefonu. Podobne zadanie spełnia  baza najczęściej sprzedawanych towarów i usług. Dodatkowo program posiada także opcje generowania raportów sprzedaży oraz powiadamiania o zaległych należnościach. Szczególną zaletą www.inFakt.pl jest możliwość dostępu do aplikacji przez wielu użytkowników jednocześnie. Docenią ją zwłaszcza firmy, w których faktury wystawia więcej niż jedna osoba.

Nowa wersja aplikacji została udoskonalona na poziomie użyteczności i designu oraz dodano do niej funkcję integracji z aplikacjami zewnętrznymi. Program pozwala teraz na sortowanie faktur po wszystkich parametrach oraz umożliwia przejście do edycji wystawionej faktury lub jej usunięcie za pomocą jednego kliknięcia. Aktywność faktury i gotowość do edycji wskazuje zmieniony kolor czcionki. Aplikacja została ponadto wzbogacona o możliwość załączenia podpisu w formacie JPG, który zostanie wydrukowany na fakturze. Pojawiła się także opcja wystawianie faktur anglojęzycznych i polsko-angielskich, co może być szczególnie przydatne dla firm sprzedających swoje towary lub usługi za granicą.

Zmienił się również design aplikacji, co ma ułatwić obsługę programu. Zmiana koloru aktualnie używanej zakładki (Przegląd, Faktury, Zdefiniowane faktury, Produkty, Klienci) pozwala użytkownikowi szybko zorientować się, w którym miejscu aplikacji się znajduje. Efekt podświetlania pozostałych zakładek i dostępnych opcji po najechaniu na nie kursorem czyni je bardziej widocznymi. Ponadto dane wystawiającego fakturę w zakładce Ustawienia zostały posegregowane i uporządkowane.

Nowy www.inFakt.pl udostępnił API, pozwalając na zintegrowanie go z aplikacjami zewnętrznymi. Firmy używające nowej wersji aplikacji mogą połączyć wszystkie swoje bazy (Klientów, produktów, usług, sprzedaży) z www.inFakt.pl, w rezultacie czego faktury mogą być wystawiane automatycznie bez udziału czynnika ludzkiego.

Wszystkie dane wykorzystywane w obsłudze www.inFakt.pl znajdują się pod ścisłą ochroną. Przechowywane są na dedykowanych serwerach niemieckiego dostawcy firmy Hetzner, gdzie tworzone są ich kopie zapasowe, a 24-godzinny monitoring chroni przed niepowołanym dostępem do danych. Za ich bezpieczeństwo odpowiadają także m.in. szyfrowane połączenie SSL oraz systemy Firewall.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.