Lustrzanka za 10 tysięcy dolarów dla początkujących

22-megapikselowa lustrzanka „dla początkujących”

Mamiya przedstawia kolejną lustrzankę cyfrową, tym razem wyposażoną w "zaledwie" 22-megapikselowy czujnik CMOS o rozmiarach 48 x 36 mm, którą kieruje do początkujących fotografów.

Jeśli na zbyciu masz jakieś tam 10 tysięcy dolarów (prawie 28 tysięcy złotych), a przy tym jesteś zapalonym fanem fotografowania i planujesz przejście na zawodowstwo, to firma Mamiya przygotowała lustrzankę właśnie dla Ciebie. Bo właśnie tyle kosztuje nowe lustro o oznaczeniu DM22, które na wyposażeniu ma 22-megapikselową matrycę o rozmiarze 48 x 36 mm, a kierowane jest dla początkujących fotografów. Lustrzanka oferuje ponadto zakres czułości ISO 25-400 oraz wykonywanie zdjęć formacie RAW z kodowaniem 16 bitów na kanał.

Jeśli natomiast 22 Megapiksele cię nie satysfakcjonuje, to nic straconego – Mamiya wprowadza na rynek również 28-megapikselowy model, który kosztuje 15 tysięcy dolarów (ponad 41 500 złotych).

Dla profesjonalistów, Mamiya ma 56-megapikselową lustrzankę w średnim formacie

Zajrzyj również do naszego rankingu lustrzanek i na nasz FotoBlog!

Powiązane treści:

Lustrzanka dla początkujących – nowe i popularne modele.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.