Acer Liquid – smartfon z Androidem i procesorem 1 GHz

Acer prezentuje nowy smartfon z serii Liquid, wyposażony w szybki procesor Qualcomm Snapdragon z zegarem 1 GHz oraz platformę Google Android w wersji 1.6.

Jeden z największych producentów komputerów – Acer – dodaje do swojej oferty kolejny telefon z preinstalowanym systemem Google Android.

Ponadto smartfon Liquid wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, dotykowy ekran o rozdzielczości WVGA, łączność HSPA, 5-megapikselowy aparat z autofokusem, ISO, samowyzwalaczem i funkcją geotagingu, a także nowy interfejs użytkownika z łatwym dostępem do rozrywki i Internetu, długą żywotność baterii (wg obietnic Acera), integrację książki adresowej z serwisami Facebook, Twitter, YouTube, Picasa i Flickr oraz aplikację Spinlets, która umożliwia dzielenie się mediami bezpośrednio z urządzenia.

Przypomnijmy, że na rynek do tej pory trafiły dwa telefony z platformą Qualcomm Snapdragon – Toshiba TG01 oraz niedawno HTC HD2 – ale obydwa oparte są na systemie Windows Mobile. Acer Liquid jest zatem open-source’owym prekursorem.

Koniecznie zajrzyj na CHIP-owy MobileBlog!

Czekamy teraz na więcej informacji od Acera, zwłaszcza dotyczących ceny smartfona Liquid.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.