Dell Adamo XPS waży niespełna 700 gramów

Adamo XPS – procesor CULV, pamięć DDR3 i grubość 9,99 milimetra

Znamy coraz więcej szczegółów na temat najcieńszego na świecie notebooka. Adamo XPS mierzy zaledwie 9,99 milimetra, a posiada 13,4-calowy ekran LED, niskonapięciowy procesor i napęd SSD.

W Internecie pojawiły się kolejne informacje na temat długo wyczekiwanego notebooka Adamo XPS – mierzącego zaledwie 9,99 milimetra grubości, przez co cieszącego się mianem najcieńszego na świecie notebooka. W tej chwili właściwie jedyną niewiadomą jest odpowiedź na pytanie, dlaczego Dell jeszcze oficjalnie nie zaprezentował swojej nowej maszyny.

Według najnowszych doniesień, notebook będzie wyposażony w 13,4-calowy, podświetlany diodami LED ekran LCD o rozdzielczości WXGA, niskonapięciowy procesor Intela z taktowaniem 1,4 lub 1,9 GHz, zintegrowaną grafikę Intel X4500MHD, 4 GB pamięci DDR3, 128- lub 180-gigabajtowy napęd SSD oraz dwie opcje baterii, dostarczające do 2,5 lub do 4 godzin ciągłej pracy.

Zajrzyj do naszego rankingu notebooków!

Gorszą wiadomością jest fakt, że nowa maszyna Della uzyskuje w indeksie wydajności systemu Windows 7 wynik zaledwie 3,3 punktu. To trochę mało, jak na komputer kosztujący 2 tysiące dolarów (ponad 5550 złotych). Jak maszyna prezentuje się w rzeczywistości?

Obejrzyjcie poniższy filmik:

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.