Apple zablokowało możliwość synchronizacji Palma Pre z iTunes

Aktualizacja iTunes odłącza synchronizację Palma Pre

Dziś pojawiła się nowa wersja odtwarzacza iTunes. Jak można było się spodziewać, wraz z aktualizacją zniknęła możliwość synchronizacji z telefonem Palm Pre.

Przepychanka między Apple’em a Palmem trwa w najlepsze. Palmofon Pre, jako pierwszy telefon bez jabłuszka na obudowie, potrafił się synchronizować z zasobami iTunes. To oczywiście nie spodobało się koncernowi z Cupertino, który to uaktualnił sklep i odtwarzacz, blokując Pre. Palm z kolei uaktualnił system operacyjny w komórce, przywracając obsługę iTunes. I tak w kółko.

Właśnie ukazała się kolejna wersja iTunes, oznaczona numerem 9.0.2 i, czego można było się spodziewać, ponownie utrudnia życie posiadaczom Pre. Synchronizacja znowu nie działa. Inne zmiany to obsługa Apple TV 3.0, lepszy i wygodniejszy interfejs, obsługa najnowszych urządzeń Apple’a a także dziesiątki drobniejszych usprawnień.

Najnowsze iTunes pobierzesz z naszego portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.