Zdalna klawiatura mieści się z łatwością w dłoni

Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem w kompaktowym rozmiarze

W sieci pojawił się nowy produkt, który z pewnością ucieszy nie tylko miłośników kina domowego odtwarzanego przez komputer.

Kształtem przypominająca palmtopa, zdalna klawiatura mieści się z łatwością w dłoni, pomimo iż posiada klawiaturę QWERTY oraz touchpad w miejscu, gdzie można było spodziewać się ekranu LCD. Odległość, w jakiej urządzenie może działać od komputera, to maksymalnie 10 metrów. Urządzenie posiada podświetlane przyciski i jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Działa zarówno z systemami Windows, Linux, jak i Mac OS – wymagany jest tylko wolny port USB do podłączenia odbiornika RF.

Nowa klawiatura, jak zapewnia producent, z powodzeniem zastąpi tradycyjną klawiaturę komputera wszędzie tam, gdzie użytkownik jest oddalony od jednostki centralnej lub musi być w ciągłym ruchu (np. podczas prezentacji).

Cena urządzenia wynosi 40 dolarów i nie wydaje się zbyt wygórowana, nawet po dodaniu kolejnych pięciu za przesyłkę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.