Kreator budynków - skontruuj budynek, który znajdzie się w Google Earth

Building Maker, czyli zbuduj budynek dla Google Earth

Google udostępnia aplikację Building Maker, umożliwiającej konstruowanie trójwymiarowych budynków, które następnie mogą być wykorzystane w Google Earth.

Building Maker to aplikacja uruchamiana bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Umożliwia ona tworzenie trójwymiarowych budynków, które mogą być umieszczane następnie w znanego chyba wszystkim oprogramowania Google Earth. Wystarczy wejść na stronę kreatora, wybrać jedno z miast na całym świecie, utworzyć budynek wzorując się na dostarczonych przez Google zdjęciach, zapisać i przejść proces sprawdzania – wtedy budynek zostanie umieszczony w Google Earth.

Narzędzie dostępne jest w 14 językach, w tym polskim, i pracuje w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox, Safari i Chrome. Użytkownicy Opery będą niestety poszkodowani. Budynki tworzyć można na tej stronie internetowej.

Najpierw jednak zobacz, jak to się robi:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.