Pierwszy kompakt z wbudowanym projektorem

Co potrafi projektor w aparacie Coolpix S1000pj

Pierwszy na świecie aparat cyfrowy z wbudowanym projektorem doczekał się swojego promocyjnego filmu. Zobaczcie co potrafi ten multimedialny kombajn za 430 dolarów.

Nie możecie nie pamiętać pierwszego na świecie kompaktowego aparatu cyfrowego, w którego wyposażeniu znalazł się również projektor – pierwszy raz był on prezentowany na początku sierpnia, pod nazwą VP650. Od tego czasu nie ustają pytania na temat jakości nie tyle samego aparatu, co właśnie dodatku, czyniącego z niego urządzenie wyjątkowe. Teraz możemy przybliżyć się nieco do tego, co oferuje owy model, dzięki poniższemu filmikowi.

Aparat cyfrowy Coolpix S1000pj trafił właśnie do sprzedaży na zachodzie, w cenie 429 dolarów (ponad ). W jego wyposażeniu znajdziemy również 2,7-calowy ekran LCD, szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym oraz 12-megapikselową matrycę.

OLED czy TFT w aparacie cyfrowym? Sprawdź co wybrał nasz Fotobloger!

Możliwości projektora nie są zbyt imponujące, ale pozwala on wyświetlać obraz o przekątnej od 5 do 40 cali. Zresztą, obejrzyjcie materiał wideo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.