Elastyczny czytnik e-booków od firmy produkującej na codzień ogumienie do F1

Elastyczny czytnik e-booków od producenta opon do F1

Coraz więcej firm decyduje się na wejście w segment czytników e-booków, a kto lepiej zbuduje elastyczne urządzenie, niż producent, dostarczający opony do bolidów Formuły 1?

Pierwszy raz o kolorowym e-papierze firmy Bridgestone słyszeliśmy już w kwietniu 2009 roku. Teraz ten elektroniczny papier wyłącznego producenta opon do bolidów Formuły 1 został wykorzystany do budowy elastycznego czytnika e-booków. Urządzenie wyposażono w 10,7-calowy wyświetlacz, który potrafi wyświetlać kolorowe strony i może być wyginany, bowiem zastosowane w nim: płytka z obwodem drukowanym oraz elektroniczny papier, są elastyczne.

Niestety, na razie Bridgestone nie wykazuje chęci skomercjalizowania tego projektu. My czekamy z utęsknieniem na powiew świeżości w tym segmencie, bo jeśli dobrze mu się przyjrzeć, to wszystkie obecne na rynku czytniki, są niemal identyczne.

Koniecznie odwiedź naszego MobileBlogera, zajmującego się urządzeniami mobilnymi!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.