Facelifting Facebooka

Facebook odchudza swoją stronę główną. Do Sieci wyciekły pierwsze zrzuty ekranowe podretuszowanej, czytelniejszej wersji tego popularnego portalu społecznościowego.

Irytuje cię nadmiar informacji na twoim facebookowym profilu? Nowa wersja strony głównej tego portalu ma to zmienić. Zmiany nie będą rewolucyjne, a wręcz kosmetyczne, ale mają znacząco wpłynąć na ergonomię korzystania ze swojego profilu. Niestety, nie mamy dostępu do pełnej listy zmian ani wersji beta layoutu, ale portal „The Next Web” dotarł do kilku zrzutów ekranu, które prezentujemy w galerii.

Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami i korzystać z aplikacji. Obecnie posiada on 300 milionów użytkowników na całym świecie, a co miesiąc wgrywany jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 milionów filmów.

0
Źródło: The Next Web
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.