iPhone Killer od Motoroli

W Sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym smartfonie firmy Motorola, który ma być wyposażony w 3,7-calowy ekran, GPS, WiFi oraz system operacyjny Google Android 2.0.

Wygląda na to, że ktoś w firmie Motorola nieco się pospieszył, wstawiając na stronę internetową firmy informacje o nowym telefonie – Motorola DROID.

Jak zauważył serwis Boy Genius Report, ten „iPhone Killer” wyposażony jest w 3,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, wysuwaną klawiaturę QWERTY, 5-megapikselowy aparat z podwójnym fleszem LED, autofokusem i możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 720 x 480 pikseli, a także łączność WiFi, port microUSB, nawigację GPS oraz dostęp do popularnych narzędzi Google’a – GMail’a, Gogole Maps oraz YouTube’a. Nad wszystkim panuje system Android 2.0.

Motorola obiecuje również obsługę HTML5 oraz Flash 10, ale dopiero w 2010 roku. Oficjalna prezentacja telefonu ma odbyć się 28 października.

Zajrzyjcie na nasz MobileBlog, gdzie wiele ciekawych informacji ze świata mobilnych urządzeń!

Pełną specyfikację telefonu znajdziecie tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.