iPhone Killer od Motoroli

W Sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym smartfonie firmy Motorola, który ma być wyposażony w 3,7-calowy ekran, GPS, WiFi oraz system operacyjny Google Android 2.0.

Wygląda na to, że ktoś w firmie Motorola nieco się pospieszył, wstawiając na stronę internetową firmy informacje o nowym telefonie – Motorola DROID.

Jak zauważył serwis Boy Genius Report, ten „iPhone Killer” wyposażony jest w 3,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, wysuwaną klawiaturę QWERTY, 5-megapikselowy aparat z podwójnym fleszem LED, autofokusem i możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 720 x 480 pikseli, a także łączność WiFi, port microUSB, nawigację GPS oraz dostęp do popularnych narzędzi Google’a – GMail’a, Gogole Maps oraz YouTube’a. Nad wszystkim panuje system Android 2.0.

Motorola obiecuje również obsługę HTML5 oraz Flash 10, ale dopiero w 2010 roku. Oficjalna prezentacja telefonu ma odbyć się 28 października.

Zajrzyjcie na nasz MobileBlog, gdzie wiele ciekawych informacji ze świata mobilnych urządzeń!

Pełną specyfikację telefonu znajdziecie tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.