Kierownice i gamepady dla iPoda i iPhone’a

W ofercie Hama pojawiły się przenośne kierownice oraz gamepady dla miłośników gier w odtwarzaczach iPod oraz telefonach iPhone.

Montaż tych urządzeń w kierownicy lub gamepadzie trwa kilka sekund. Po tym czasie użytkownik może poczuć się jak prawdziwy kierowca w grze typu „Real Racing” lub z dużym wyczuciem pilotować odrzutowiec w „X-Plane 9”. Przenośne kierownice i gamepady Hama stworzono z wykorzystaniem błyszczącego plastiku.

Przenośne kierownice i gamepady Hama współpracują z: iPod Touch 2G (modele: Pure Race oraz speed-X), iPod Nano 4G (Boomerang) oraz iPhone 3G (Andromeda oraz speed-X). Wykorzystują zalety technologii, dzięki której odtwarzacze iPod oraz telefony iPhone reagują na przechylanie w lewo lub prawo.

Przenośne kierownice i gamepedy Hama pojawią się na polskim rynku na początku listopada. Sugerowana cena detaliczna każdego z urządzeń wynosi 49 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.