Mężczyzna aresztowany za grożenie iPhone'owi

Mężczyzna aresztowany za grożenie bronią… iPhone’owi!

Pewien sfrustrowany Amerykanin został aresztowany za niecodzienne groźby z bronią w ręku - groził on bowiem, że zabije swojego iPhone'a, bo ten nie chce działać.

Stany Zjednoczone to kraj wielkich możliwości, ale również pełny absurdów i nieprzeciętnych ludzi. Oto bowiem pewien Amerykanin z Cincinnati, Ohio, przebywając w sklepie Apple Store wymachiwał berettą kaliber 9 mm i groził, że zabije… swojego iPhone’a, bo ten przestał działać. Jeden z odważnych pracowników Apple’a zaproponował naprawienie telefonu, co byłoby rozsądniejszą decyzją dla frustrata, niż wpakowanie w niego całego magazynku. Udało się, pracownik zabrał telefon i dał czas innym, aby mogli zadzwonić po policję.

Wkrótce po tym wydarzeniu, mężczyzna został aresztowany i postawiono mu zarzut grożenia użyciem broni palnej, co wywołało strach u uczestniczących w zajściu.

Czytaj również: Apple ma kłopoty – czy iPhone będzie zakazany z Europie?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.