Zino HD będzie również oferować 5.1- lub 7.1-kanałowy system dźwięku

Miniaturowy nettop Zino HD

Miniaturowy komputer stacjonarny Zino HD dostępny będzie w dwóch wersjach - 300 z procesorem Atom i zintegrowaną grafiką oraz 400 z Athlonem X2 i grafiką Radeon HD 4330.

Dell Inspiron Zino HD, czyli miniaturowy komputer stacjonarny, który ma zapewnić moc pełnowymiarowego desktopa, przedstawiany był już w połowie sierpnia 2009 roku. Wtedy jednak nie znaliśmy szczegółów na temat jego wyposażenia. Teraz wiemy, że amerykański producent przygotował dwie wersje komputera typu HTPC (Home Theater PC), drastycznie różniące się wyposażeniem i ceną.

Model Inspiron 300 jest wyposażony w procesor Intel Atom, 1 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę Intela, 3,5-calowy dysk twardy, nagrywarkę DVD oraz czytnik kart pamięci 4 w 1. Droższy desktop o oznaczeniu Inspiron 400 posiada natomiast procesor AMD Athlon/Athlon X2, maksymalnie 8 GB pamięci RAM, zintegrowaną lub oddzielną grafikę AMD Radeon HD 4330, napęd DVD lub Blu-Ray, a także Gigabit Ethernet, WiFi, D-Sub, HDMI oraz dwa złącza eSATA.

Obydwa modele powinny trafić na rynek z preinstalowanym systemem Windows 7, w okolicach 22 października. Ceny nie zostały jeszcze podane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.