Zamień swój iGadżet w konsolę do gier

Najlepsze gry dla iPhone’a i iPoda touch

Od pewnego czasu obserwujemy wzrost zainteresowania grami dostępnymi na iGadżety. Specjalnie dla was wybraliśmy te najciekawsze.

Galeria: Najlepsze gry dla iPhone’a i iPoda touch Gry dla iPhone’a i iPod Toucha istniały od czasu premiery tych urządzeń, jednakże od jakiegoś czasu nowe produkcje dla graczy stają się coraz bardziej rozbudowane, przez co powoli Apple zaczyna konkurować o rynek gier przenośnych z Nintendo DS lite i PSP.

Gry dla urządzeń Apple to zarówno przeniesione hity z takich platform jak Xbox 360 czy PS3 oraz produkcje napisane specjalnie dla App Store. Te ostatnie, chociaż ani nie powalają grafiką, ani nie przyciągają do siebie znanym tytułem, rekompensują to wszystko najwyższym poziomem grywalności.

Galeria: Najlepsze gry dla iPhone’a i iPoda touch Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy 20, naszym zdaniem najlepszych gier dla iPhone’a oraz iPoda touch. Na pewno różnią się one od siebie grafiką i popularnością, lecz według nas, wszystkie przyciągną cię swoją grywalnością na długie godziny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.