Nawigacja, która umożliwia przeglądanie Sieci

Oferta firmy Jamicon dystrybutora urządzeń NavRoad wzbogaciła się o dwa nowe modele umożliwiające oprócz nawigacji, odtwarzania multimediów i przeglądanie stron internetowych.

Dzięki wykorzystaniu Bluetooth oraz wyposażeniu nawigacji w przeglądarkę Internet Explorer 6.0, nowe nawigacje NavRoad umożliwiają wygodne przeglądanie Internetu. NavRoad NR460BT oraz NR560BF obsługują Java Script oraz SSL/TLS. Już w niedalekiej przyszłości ta funkcjonalność pozwoli na odbieranie on-line informacji o korkach lub innych utrudnieniach na drogach.  Jak zawsze w urządzeniach NavRoad system operacyjny jest otwarty dając możliwość instalacji innych programów, niż tylko te, przewidziane przez producenta.

Technologia Bluetooth umożliwia korzystanie z urządzenia jako zestawu głośnomówiącego z funkcjonalnością taką jak:  wykonywanie rozmów, informacja o historii połączeń jak również dysponuje  książką telefoniczną pobraną z telefonu użytkownika.

Wszystkie urządzenia NavRoad  objęte są 2-letnia gwarancją „door to door”.

Zobacz też inne nawigacje NavRoad w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.