Dostęp do przydatnych narzędzi uzyskamy dzięki stronie live.sysinternals.com.

Niezbędne narzędzia systemowe zawsze pod ręką

Jako zaawansowani użytkownicy często odwiedzamy znajomych w celu rozwiązania różnych problemów z komputerem. Przy okazji często korzystamy ze specjalistycznych narzędzi zawartych w zbiorze Sysinternals. Ponieważ nie zawsze mamy przy sobie pamięć USB z tymi aplikacjami, interesuje nas, jak szybko uzyskać do nich dostęp.

Jeśli mamy komputer z bezproblemowym dostępem do Internetu, pobierzemy pożądane narzędzia bez konieczności instalacji całego pakietu ze strony internetowej live.sysinternals.com. Na stronie znajdziemy alfabetycznie posortowane najnowsze wersje narzędzi. Praktycznym rozwiązaniem jest to, że nie musimy naraz pobierać i instalować całego zestawu narzędzi.

Gdy klikniemy dane narzędzie, zostanie wyświetlone okno pobierania przeglądarki. Chociaż w przypadku aplikacji Internet Explorer istnieje możliwość bezpośredniego wybrania polecenia »Uruchom«, radzimy najpierw pobrać narzędzie na dysk. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do narzędzia nawet w sytuacji, gdy komputer nie będzie miał dostępu do Sieci.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.