Pendrive-wyścigówka od Kingstona

Kingston DataTraveler 410 zapewnia szybkość odczytu i zapisu na poziomie 20 MB/s, umożliwiając zabezpieczenie przechowywanych danych hasłem.

Zwiększenie szybkości zapisu i odczytu danych czyni z pamięci DataTraveler 410 rozwiązanie do przenoszenia zdjęć wysokiej rozdzielczości, dużych dokumentów i prezentacji oraz multimedialnych plików audio i wideo. Pamięć wyposażona jest również w oprogramowanie SecureTraveler, umożliwiające użytkownikom wydzielanie tzw. Strefy Prywatnej, w której przechowywane dane zabezpieczane są hasłem.

Przyspieszenie zapisu i odczytu danych idzie w parze ze zwiększeniem pojemności nowej wersji pamięci DataTraveler 410 – dostępne są obecnie modele o pojemności 16 GB oraz 32 GB. Modele o takich pojemnościach pojawiły się również w innych konsumenckich seriach pamięci flash USB firmy Kingston – DataTraveler I G2, DataTraveler 101 oraz DataTraveler 112 (ich czasy odczytu i zapisu danych pozostały bez zmian – 10 MB/s).

Pamięci Kingston DataTraveler 410 objęte są 5-letnią gwarancją i wsparciem technicznym producenta.

Zobacz też jak sobie radzą inne pendrive’y Kingstona w naszych testach

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.