Nintendo Wii 2 - napęd Blu-ray i rozdzielczość 1080p

Pierwsze szczegóły na temat konsoli Nintendo Wii

Jeden z pracowników francuskiego oddziału Nintendo doprowadził do wycieku specyfikacji konsoli Wii 2. Urządzenie ma obsługiwać rozdzielczość 1080p i posiadać napęd Blu-ray.

Według niepotwierdzonych informacji, do których dotarł portal MaxConsole, pracownik francuskiego oddziału marketingu Nintendo powiedział nieco za dużo o następcy bardzo popularnej konsoli Nintendo Wii. Jeżeli jego informacje są prawdziwe, Nintendo Wii 2 zadebiutuje w trzecim kwartale 2010 roku i będzie wyposażone w napęd Blu-ray, by zminimalizować piractwo. Co więcej, konsola w końcu będzie mogła pracować w trybie 1080p, na czym zyskają zarówno filmy, jak i gry.

Ciekawą rzeczą jest fakt, że konsolę Wii będzie można wymienić na nowszy model – oczywiście za dopłatą. Konsola ma się pojawić w tym samym czasie na wszystkich kontynentach. Informacje z tego newsa należy traktować jako niepotwierdzoną plotkę.

0
Źródło: MAXCONSOLE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.