Rusza StrefaDomeny.pl – nowy serwis dla branży domenowej

StrefaDomeny.pl ma dostarczać najświeższych informacji ze świata domen, porad dotyczących rejestracji i utrzymania nazw internetowych oraz wiedzy na temat ich wartości w e-commerce.

StrefaDomeny.pl ma być źródłem fachowej wiedzy na temat rynku nazw internetowych, warunków ich nabywania i sposobów efektywnego wykorzystania. Czytelnicy znajdą tam świeże informacje, zestaw artykułów wprowadzających ich w świat domen, a także sekcję FAQ, w której zostały objaśnione wszystkie najważniejsze pojęcia.

W serwisie znajdą coś dla siebie również osoby, które już wykorzystują domeny internetowe. Dla nich przygotowano sekcję „Domeny w biznesie”, „Statystyki domen” oraz dział „Dla ekspertów”. Uzupełnieniem tych informacji są blogi inwestorów domenowych, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Ważnym aspektem działania serwisu StrefaDomeny.pl jest również nawiązanie współpracy z innymi podmiotami obecnymi na rynku domen. Wśród partnerów serwisu znalazły się serwisy takie jak AfterMarket.pl, DI.pl, DomDomen.pl czy KopalniaDomen.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.