Sklepy Microsoftu otwarte w dniu premiery Windows 7?

To, że Microsoft otwiera swoje własne detaliczne sklepy nie jest tajemnicą od dłuższego czasu, jednak do tej pory nieznana jest data ich otwarcia. Najprawdopodobniej będzie to 22 październik.

W połowie lipca dowiedzieliśmy się, że Microsoft otworzy swoje detaliczne sklepy na przeciwko sklepów Apple’a. Na początku sierpnia poznaliśmy logo rezerwowane dla powstających sklepów, a pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że w dwóch lokalizacjach mogli zgłaszać się już chętni do pracy. Jak dotąd Scottsdale i Mission Vieja to jedyne dwa miejsca, w których Microsoftu „się buduje”. Gigant z Redmond sprzedawać ma w nich swoje produkty – od systemów operacyjnych, przez urządzenia sterujące, Xboksy i gry, aż po odtwarzacze z linii Zune.

To jednak nie wszystko, bowiem jak donosi The Wall Street Journal, kupić będzie można również notebooki i smartfony oparte na systemach Windows, a także będzie można pograć w gry na Xboksie 360 podłączonym do robiącej wrażenie, 94-calowej plazmy.

Koniecznie sprawdź nasz test systemu Windows 7!

Ponadto, zdjęcia które możecie oglądać w galerii pochodzą ze stycznia tego roku i nie są autentyczne, jednak według Wall Street Journal, są wiernym odzwierciedleniem sklepu w Scottsdale, który ma zostać otwarty już 22 października, a więc w dniu premiery systemu Windows 7.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.