Sony Ericsson Satio i Aino trafiają do sprzedaży

SE Satio - telefon z 12-megapikselowym aparatem i 3,5-calowym ekranem dotykowym - oraz SE Aino - przystosowany do współpracy z Playstation 3 - trafiają właśnie na rynek brytyjski.

Na rynek brytyjski dotarły dwa nowe telefony ze stajni Sony Ericsson. Model o oznaczeniu Satio (poprzednio Idou) był prezentowany po raz pierwszy na początku czerwca 2009 roku, ale dopiero teraz trafia do sprzedaży.

W jego wyposażeniu znajdziemy 3,5-calowy ekran dotykowy w formacie 16:9, 12-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem, ksenonowym fleszem, funkcją wykrywania twarzy i uśmiechu, a także nawigację A-GPS, drugi aparat VGA, funkcję rozpoznawania pisma, kontrolę gestami, akcelerometr, WiFi, Bluetooth oraz bateria o pojemności 1000 mAh. Wszystkim zarządza system Symbian Series 60 5th Edition.

Odwiedź również nasz MobileBlog!

Drugi model o nazwie SE Aino to smartfon z 3-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 240 x 432 pikseli, 8-megapikselowym aparatem z autofokusem i wykrywaniem twarzy, WiFi, Bluetoothem, nawigacją A-GPS oraz funkcję zdalnej obsługi konsoli Playstation 3.

Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson Aino

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.