Sony Ericsson Satio i Aino trafiają do sprzedaży

SE Satio - telefon z 12-megapikselowym aparatem i 3,5-calowym ekranem dotykowym - oraz SE Aino - przystosowany do współpracy z Playstation 3 - trafiają właśnie na rynek brytyjski.

Na rynek brytyjski dotarły dwa nowe telefony ze stajni Sony Ericsson. Model o oznaczeniu Satio (poprzednio Idou) był prezentowany po raz pierwszy na początku czerwca 2009 roku, ale dopiero teraz trafia do sprzedaży.

W jego wyposażeniu znajdziemy 3,5-calowy ekran dotykowy w formacie 16:9, 12-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem, ksenonowym fleszem, funkcją wykrywania twarzy i uśmiechu, a także nawigację A-GPS, drugi aparat VGA, funkcję rozpoznawania pisma, kontrolę gestami, akcelerometr, WiFi, Bluetooth oraz bateria o pojemności 1000 mAh. Wszystkim zarządza system Symbian Series 60 5th Edition.

Odwiedź również nasz MobileBlog!

Drugi model o nazwie SE Aino to smartfon z 3-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 240 x 432 pikseli, 8-megapikselowym aparatem z autofokusem i wykrywaniem twarzy, WiFi, Bluetoothem, nawigacją A-GPS oraz funkcję zdalnej obsługi konsoli Playstation 3.

Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson Aino

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.