Komputer najpierw trafi na rynek amerykański

Stylowy, multidotykowy desktop typu all-in-one

Acer przedstawia kolejny komputer z systemem Windows 7 - tym razem desktop all-in-one z 23-calowym ekranem pojemnościowym, procesorem Pentium oraz grafiką Radeon HD 4570.

Tajwański producent w pocie czoła przygotowuje się na premierę systemu Windows 7, która odbędzie się już za tydzień. Teraz do jego oferty trafia desktop typu all-in-one, wyposażony w 23-calowy, pojemnościowy ekran LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ponadto ten stylowy komputer z lampą do podświetlania klawiatury (między ekranem a głośnikami) posiada procesor Pentium E5300 z taktowaniem 2,6 GHz, 4 GB pamięci RAM, 320-gigabajtowy dysk twardy, grafikę Mobility Radeon HD 4570 z 512 MB dedykowanej pamięci oraz nagrywarkę DVD.

W wyposażeniu znajdziemy również port Gigabit Ethernet, WiFi, kamerę internetową, złącze eSATA, a także system Windows 7 Home Premium z preinstalowanymi gadżetami Acera – TouchMediaShare, TouchMusic, TouchPhotoShow, TouchFriends i TouchMemo, aby dobrze wykorzystać możliwości ekranu dotykowego.

Acer zaprezentował dzisiaj również notebook Timeline AS1810TZ z systemem Windows 7

Desktop Aspire Z5610-U9072 kosztować będzie około 900 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 2550 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.