Tablet PC z systemem Windows 7

Gateway zapowiada nowy, przenośny komputer z 11,6-calowym, dotykowym ekranem, w którego wyposażeniu nie zabrakło procesora Core 2 Duo oraz systemu Windows 7.

Na rynku pojawia się kolejna maszyna, która sprzedawana będzie od 22 października z preinstalowanym systemem Windows 7 – Home Basic lub Home Premium. Poza nowym OS-em Microsoftu, Gateway wyposażył model o oznaczeniu EC18T w procesor Intel Core 2 Duo, maksymalnie 4 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę GMA X4500 oraz 11,6-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD.

Nie wiadomo, czy ekran oferuje technologię pojemnościową, jednak nie wyobrażamy sobie, aby nowy komputer z systemem Windows 7, który notabene wprowadza tę funkcję do świata IT (oprócz dedykowanych tabletom systemów), mógł być wyposażony w ekran rezystywny.

Sprawdź jakie nowości przygotował dla was nasz Mobilebloger!

Tajwański producent, który jest częścią firmy Acer, nie podał szczegółów na temat cen i dostępności swojego nowego tabletu PC.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.