W okresie przedświątecznym ogólna liczba konsol znajdujących się w gospodarstwach domowych osiągnęła poziom 8 milionów sztuk

Telewizja Sky na Xboksie 360

Użytkownicy konsoli do gier Microsoftu będą mogli oglądać telewizję Sky na żywo a także pobierać programy, które już zostały wyemitowane.

Na mocy umowy zawartej między telewizją Sky a Microsoftem, strumieniowa wersja tej stacji będzie dostępna dla użytkowników Xbox LIVE (dodajmy, że usługa ta jest wciąż niedostępna w Polsce). Oznacza to, że Xboksowcy będą mieli do dyspozycji setki godzin materiałów ze stacji takich, jak Sky Sports, Sky Movies czy MTV.

Odtwarzacz będzie dostępny dla osób, które są subskrybentami Xbox LIVE Gold i Sky TV. Ilość dostępnych kanałów będzie zależała od wykupionej subskrypcji na posiadanym już koncie Sky TV (za najtańszy pakiet trzeba płacić 15 funtów miesięcznie). Aplikacja będzie udostępniona wraz z kolejną aktualizacją systemu operacyjnego Xboksa 360.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.