Top 50 narzędzi dla urządzeń przenośnych

Odtwarzanie multimediów, narzędzia biurowe, programy antywirusowe i dużo więcej: przekształć swoją pamięć USB w przenośny niezbędnik dzięki proponowanym przez nas 50 darmowym aplikacjom.

Galeria: Top 50 narzędzi dla urządzeń przenośnych Częsta zmiana komputerów na których pracujemy prowadzi do frustracji z powodu braku potrzebnego oprogramowania, bez którego nasza praca jest niemożliwa. Dzięki pamięciom flash nie ma powodu dla którego nie możesz mieć wszystkich potrzebnych programów zawsze przy sobie.

Galeria: Top 50 narzędzi dla urządzeń przenośnych Wypalanie płyt CD, tworzenie stron internetowych, edycja plików dźwiękowych lub tak trywialne rzeczy jak Twoja ulubiona przeglądarka internetowa – narzędzia przez nas przedstawiane nie wymagają instalacji i działają uruchomione bezpośrednio z pamięci USB. Oczywiście nie tylko są one przenośne – co najważniejsze są one bardzo użyteczne. Zapraszamy więc do galerii, napełnij kieszenie (w sumie to twoja pamięć USB…  ) aplikacjami, których akurat potrzebujesz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.