Tryb XP, czyli system Windows XP w systemie Windows 7

Tryb XP w Windows 7 wyciekł do sieci w wersji RTM

Ostateczna wersja funkcjonalności systemu Windows 7, która umożliwia użytkownikom uruchomienie darmowej kopii Windowsa XP na wirtualnej maszynie, wyciekła do Sieci.

W Internecie, a konkretniej na nielegalnych stronach z torrentami, pojawiła się finalna wersja Trybu XP (RTM) – funkcji w systemie Windows 7, która pozwoli użytkownikom wybranych edycji systemu na uruchomienie darmowej kopii systemu Windows XP na wirtualnej maszynie. Microsoft poinformował o wejściu Trybu XP w stan Ready To Market 1 października 2009 roku. Premiera rynkowa przewidziana jest oczywiście na 22 października, wraz z debiutem całego systemu.

Tajemnicy jednak nie udało się utrzymać, bowiem tydzień później Microsoft udostępnił zarówno Tryb XP, jak i Windows Virtual PC społeczności programistów i profesjonalistów IT. Było tylko kwestią czasu zatem, aż obydwie te funkcjonalności trafią na czarny rynek.

Dowiedz się więcej o Trybie XP dla systemu Windows 7!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.