Urządzenie umożliwi konwersję materiałów z kaset VHS do formatu Blu-Ray

VHS nigdy nie zginie

JVC wprowadza na rynek nowe urządzenie, które nie tylko nagrywa materiały w standardzie Blu-Ray, ale potrafi obsłużyć również antyczne kasety VHS. Dodatkowo posiada 250 GB dysk twardy.

Wygląda na to, że standard VHS nie może pożegnać się z rynkiem, pomimo że mamy już nie tylko jego następcę, ale i następcę następcy. Oto bowiem firma JVC wskrzesza antyczne kasety VHS, oferując ich obsługę w swoim najnowszym urządzeniu o nazwie DR-BH250. Sprzęt potrafi odtwarzać i nagrywać kasety VHS, wypalać dyski Blu-Ray i DVD, a ponadto przechowywać dane we wbudowanym, 250-gigabajtowym dysku twardym. To nie wszystko, bowiem ten kombajn obsłuży również karty pamięci, urządzenia USB, format AVCHD oraz telewizory, przy pomocy złącza HDMI.

W Japonii nowe cudo firmy JVC będzie można kupić już w listopadzie, w cenie 130 tysięcy jenów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 4100 złotych.

Zajrzyj na nasz nowy blog o sprzęcie – Hardware Blog!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.