Windows XP, Vista i 7 - wszystkie mogą się zawieszać po ostatniej partii aktualizacji

Windows 7 jednak bez wpadek, zawinili użytkownicy

Nasze wczorajsze doniesienia na temat usterki w Windows 7 okazała się nie do końca prawdziwa. Błąd występował z winy użytkowników, którzy nie doczytali instrukcji obsługi.

Jak się okazuje, Windows 7 bez problemu aktualizuje się z systemu Windows Vista. Problem, o którym pisaliśmy wczoraj został wywołany przez użytkowników. Jak się okazuje, zbadane przypadki przez Microsoft okazały się próbą aktualizacji 32-bitowej Visty 64-bitowym Windows 7. Zarówno w umowie licencyjnej, jak i na pudełku, jak i w instrukcji obsługi znajduje się informacja, że taki proceder jest niemożliwy. Jedyne, co można zatem uznać za niedopatrzenie, to fakt, że instalator w ogóle rozpoczyna swoją pracę.

Microsoft zaoferował swoją pomoc użytkownikom, którzy zostali wprowadzeni w błąd przez sprzedawców w odzyskaniu swoich pieniędzy. Tyczy się to również kopii pobranych z serwera Digital River.

Zobacz też: Jak zainstalować Windows 7

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.