Premiera Firefoksa 3.6 wciąż przed nami, póki co musimy się zadowolić łataniem wersji 3.5

Windows 7 opóźnił premierę bety nowego Firefoksa

Publiczne beta-testy przeglądarki Firefox 3.6 odbędą się w późniejszym terminie. Spowodowane to jest wadliwym funkcjonowaniem przeglądarki w Windows 7.

Windows 7 utrudnił nieco życie Mozilli, twórcy Firefoksa 3.6. Wersja testowa nowej przeglądarki, która miała się już ukazać, pojawi się w późniejszym terminie. Mozilla tłumaczy, że nie miała dużej ilości testerów pracujących pod Windows 7 i niedoróbki wyszły dopiero po premierze systemu. Przeglądarka zawiesza się po czym wyłącza podczas testu ACID3, działając pod kontrolą następcy Visty.

Innym problemem jest Aero Peek i Silverlight 3, które również powodują wadliwe działanie nowego Firefoksa. Microsoft zgłosił się już do Mozilli, oferując swoją pomoc. Nowa data premiery wersji rozwojowej Firefoksa 3.6 została wyznaczona na 28 października. Aktualną wersję pobierzesz z naszego portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.