Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Windows 7 – pierwsza wpadka po premierze

Windows 7 zaliczył już swoją pierwszą wpadkę i to dość poważną. Niektóre przypadki aktualizacji z systemu Windows Vista kończą się błędem, uniemożliwiającym dalszą instalację i również powrót do Visty.

Na forach Microsoftu pojawiają się pierwsze skargi na system Windows 7. Jak się okazuje, w niektórych przypadkach aktualizacji systemu Windows Vista do „siódemki” zostaniemy postawieni w dość kłopotliwej sytuacji, czyli awarii obu systemów. Aktualizacja zatrzymuje się przy 75% postępu, informuje o błędzie i anulowaniu instalacji, po czym uruchamia na nowo komputer i… rozpoczyna aktualizacje na nowo, kończąc w tym samym miejscu na błędzie. I tak w kółko.

Microsoft przyznaje, że doniesienia o usterce są prawdziwe i już pracuje nad jej usunięciem. My, niezależnie od tego czy aktualizacja działa, czy nie, radzimy skopiować swoje dane w bezpieczne miejsce, usunąć stary system i zainstalować nowy „na czysto”. Windows 7 działa dzięki temu stabilniej i szybciej, bez bałaganu związanego ze starszym systemem.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.