Takie pudełka znikają w półek sklepowych w mgnieniu oka - przynajmniej tak twierdzi Microsoft

Windows 7 zainstalujesz z pendrive’a

Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków.

Właściciele netbooków, których komputery nie zostały wyposażone w napęd optyczny, będą mogli bezproblemowo zainstalować system Windows 7 na swoich maszynach. Wystarczy zakupić i pobrać specjalną wersję tego systemu z Microsoft Store (który, niestety, na razie nie jest przystosowany dla Polaków). Edycje USB, jakie przewiduje Microsoft, to Home Premium, Professional i Ultimate.

Jak dotąd żaden z systemów Windows nie umożliwiał instalacji z klipsu USB ze względu na przeładowanie sterowników podczas inicjalizacji systemów. Po Sieci krążą nieoficjalne, pirackie przeróbki, jednak stanowczo odradzamy ich używanie, zarówno z powodu wątpliwej legalności tego procederu, jak i możliwości zainfekowania złośliwym oprogramowaniem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.