Wygaszacz ekranu prawdę o wirusach ci powie

Wygaszacz ekranu prawdę o wirusach ci powie

Symantec Threat Monitor to darmowy wygaszacz ekranu, dzięki któremu dowiemy się na bieżąco, jak wygląda sytuacja ze złośliwym oprogramowaniem na całym świecie.

Symantec udostępnia wygaszacz ekranu o nazwie Threat Monitor, który w czasie aktywności, będzie wyświetlać na wirtualnej mapie świata bieżącą działalność szkodliwego oprogramowania. Dane będą pobierane w czasie rzeczywistym z kilku centrów badawczych firmy Symantec, dzięki czemu na ekranie naszego komputera zobaczymy najświeższe informacje – dowiemy się między innymi, który wirus jest najbardziej niebezpieczny, czy też który obszar na Ziemi jest pokryty największą ilością złośliwych programów.

Wygaszacz jest kompletnie darmowy i działa na każdym systemie Windows, od wersji 98 aż do najnowszej Siódemki. Pobierz wygaszacz Symantec Threat Monitor 1.0 (kliknij tutaj)

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.