Królowie domowej rozrywki na razie nie zostaną zdetronizowani

Za trzy lata poznamy następcę Xboksa 360 i PlayStation 3

Według wiarygodnych źródeł, rok 2012 upłynie pod znakiem konsol nowej generacji. Zarówno Sony jak i Microsoft zaprezentują urządzenia zupełnie nowej generacji.

Jak donosi portal Fudzilla, jego informatorzy działający w przemyśle rozrywki komputerowej są pewni na sto procent, że w roku 2012 zarówno Sony, jak i Microsoft, rozpoczną nową erę cyfrowej rozrywki wprowadzając następców wysłużonych już Xboksa 360 i Sony PlayStation 3. Ponoć plany wprowadzenia nowej generacji konsol pierwotnie zakładały przyszły rok, jednak tzw. kryzys ekonomiczny skłonił obie firmy do wydłużenia życia rynkowego aktualnych maszyn do gier.

Mimo, iż „szpiedzy” Fudzilli są pewni swoich informacji, należy oczywiście traktować te rewelacje z pewnym dystansem. Nie ma żadnych poszlak wskazujących na rozpoczęcie projektowania nowych konsol. Jeśli jednak informacje te są prawdziwe, oznacza to wielką batalię pomiędzy Intelem, AMD i Nvidią, które będą zabiegały o umieszczenie ich układów w konsolach.

0
Źródło: Fudzilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.