· Nano-odbiornik Logitech Unifying receiver można na stałe pozostawić podłączony do notebooka, nawet w czasie podróży

Zestaw akcesoriów Logitecha dla notebooka

Logitech Notebook Kit MK605 to zestaw akcesoriów umożliwiających wygodną pracę z notebooki. W jego skład wchodzi bezprzewodowa mysz i klawiatura oraz podstawka.

W skład kompletu Logitech Notebook Kit MK605 wchodzą bezprzewodowa mysz laserowa, bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oraz podstawka (dla notebooków maksymalnie 15,6-calowych) z regulowanym kątem nachylenia, umożliwiająca ustawienie notebooka na odpowiedniej wysokości, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Zestaw wyposażono także w najnowszy nano-odbiornik USB Logitech Unifying receiver, obsługujący jednocześnie mysz oraz klawiaturę. Z urządzeniem można sparować w sumie aż sześć kompatybilnych akcesoriów oferowanych przez Logitech.

Zestaw pojawi się na rynku w listopadzie 2009 roku, w cenie około 340 złotych. Kit wymaga, aby posiadany komputer był wyposażony w jeden port USB, połączenie z Internetem oraz system Windows – XP, Vista lub 7.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.