ZOTAC prezentuje pierwszy światowy turniej Quake Live Cup

ZOTAC ogłosił pierwszy światowy turniej Quake Live Cup, w którym gracze będą co tydzień walczyć o nagrody pieniężne oraz wpis do rankingu najlepszych graczy ZOTAC Cup.

Quake Live jest najnowszym multiplayerem firmy id Software, który został oparty na nowym silniku id Tech 3. Rozgrywka odbywa się poprzez stronę internetową Quake Live, która wykorzystywana jest jako portal do gry. id Software zapewniło graczom bezprecedensową grywalność, rozbudowane statystyki oraz portal społecznościowy w jednym miejscu, na nowoczesnej stronie internetowej.

Turniej ZOTAC Quake Live Cup będzie miał swój własny dedykowany serwer dostarczony przez id Software. Gracze z całego świata będą mogli rywalizować ze sobą w cotygodniowych turniejach ZOTAC Quake Live Cup, walcząc o nagrodę pieniężną 100 € oraz wpis do rankingu najlepszych graczy ZOTAC Cup już od 4 października 2009 r.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.