20 najpopularniejszych narzędzi Wi-Fi

Galeria: 20 Aplikacji Wi-Fi Jeśli w ciągu ostatnich 5 lat powtarza się jakiś motyw w technologii, z pewnością zawiera on słowo “bezprzewodowy”. Bezprzewodowa komunikacja (Wi-Fi, Bluetooth, UMTS) uwolniła internautów od stałych łącz, linii telefonicznych i surfowania z domu/pracy/kafejek internetowych. Wi-Fi stało się nieodzownym dodatkiem do sieci domowej, uwalniając nas od stałego stanowiska komputerowego.
Wyciśnij z sieci bezprzewodowej jak najwięcej
Wyciśnij z sieci bezprzewodowej jak najwięcej

Dobre zarządzanie siecią Wi-Fi i komputerem to już inna sprawa. Dlatego w dzisiejszym tekście prezentujemy programy, które ułatwią ci precyzyjne zarządzanie połączeniami Wi-Fi i pomogą w szukaniu hot-spotów.

Oprócz tego, umieściliśmy programy oferujące szerszy zakres funkcji. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie: od narzędzi, które zwiększą bezpieczeństwo twojej bezprzewodowej sieci, do programów specjalizujących się w wyszukiwaniu darmowych hot-spotów.

Galeria: 20 Aplikacji Wi-Fi Wszystkie programy są gotowe do pobrania i zainstalowania na twoim komputerze lub komórce z systemem Windows Mobile.