20 najpopularniejszych programów do konwertowania audio i wideo

Kto nie spotkał się z tym problemem? Ściągnięty plik działa na Twoim komputerze, ale Twój odtwarzacz DVD lub telefon nie mogą sobie poradzić z jego odtworzeniem.

Podobny problem pojawia się, kiedy przez pomyłkę ściągniesz książkę audio, nowy muzyczny album czy film w złym formacie. Na szczęście, w sieci można znaleźć mnóstwo darmowych programów do konwertowania multimediów.

Jednym z głównych problemów jakie mają media cyfrowe jest wieloformatowość. Tak samo zresztą było przed digitalizacją danych – niemożliwym było odtworzenie płyty w CD w odtwarzaczu kaset, czy obejrzenie filmu na kasecie VHS w odtwarzaczu DVD. Na szczęście cyfrowe multimedia da się łatwo skonwertować przy pomocy odpowiednich programów.

Użytkownicy naszego portalu wybrali 20 najlepszych programów do konwertowania plików multimedialnych, które poradzą sobie z dowolnym formatem – problemy z kompatybilnością filmów i muzyki to przeszłość!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.