Call of Duty 4: Modern Warfare 2 pojawiła się na torrentach, jeszcze przed oficjalną premierą

Chłopak zadzwonił na policję, bo rodzice zabrali mu Xboksa

Zapewne każdy z was, kiedyś jak był jeszcze dzieckiem, padł "ofiarą" dyktatorskich kar ze strony rodziców - zabierali telefon czy kieszonkowe. Ale żeby zabierać ukochaną konsolę do gier?

Będę szczery – nie pamiętam, żeby moi rodzice mi kiedyś cokolwiek zabrali jak byłem dzieckiem, aby mnie czegoś nauczyć. Tej metody nie stosowali i może dobrze, bo jeszcze zadzwoniłbym po policję, żeby ich aresztowali. Chociaż, jak się zaraz dowiecie – to nie działa.

Jak donosi dziennik Chicago Tribune, pewnemu 15-latkowi rodzice zabrali jego konsolę do gier – Xbox 360. Rozżalony nastolatek postanowił więc zadzwonić na policję, by poskarżyć się, że dzieje mu się krzywda. Rozłączył się jednak, zanim zdążył wydusić z siebie jakiekolwiek słowo. Policja, prewencyjnie wysłała patrol, aby sprawdził czy nic się nie stało. Przy okazji, chłopak zapytał się funkcjonariuszy, czy rodzice na pewno mieli prawo zabrać mu konsolę.

Policjanci, niestety dla niego, potwierdzili ich prawa i pouczyli młodzieńca, by lepiej słuchał swoich rodziców. Za co chłopak otrzymał tak brutalną karę? Tego nie wiadomo.

Sprawdź, jak Xbox sprzedaje się w Europie

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.