Pendrive jest objęty 5-letnią gwarancją

Filmy Paramount Pictures na pendrive’ach Kingstona

Wytwórnia filmowa Paramount Pictures oraz producent pamięci masowych Kingston podpisały umowę, na mocy której, filmy tej pierwszej znajdą się na kartach pamięci tego drugiego.

Być może oferowanie filmów na kartach pamięci nie jest nowym pomysłem, gdyż Sony oferowało filmy wraz z konsolą PSP), jednak według wytwórni filmowej Paramount Pictures i producenta pamięci masowych Kingston, gra jest warta świeczki. Dlatego obydwie firmy podpisały umowę, dzięki której na kartach pamięci i pendrive’ach Kingstona, umieszczane będą produkcje filmowe spod skrzydeł Paramount.

Pierwszym takim produktem będzie 4- i 2-gigabajtowa pamięć flash Kingston DataTraveler I, na której znajdziemy film Transformers: Revenge of the Fallen. Cena za taki zestaw (4GB) to 30 dolarów, czyli ponad 90 złotych.

Zobacz nasz ranking pendrive’ów!

Dalsze plany nie są na razie znane, ale z pewnością większość oferowanych przez Kingstona kart pamięci i pendrive’ów, będzie wkrótce sprzedawana wraz z filmami Paramount Pictures.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.