G.Skill – prawdopodobnie najszybsze pamięci DDR3 2200

Dwukanałowy zestaw o oznaczeniu F3-17600CL7D-4GBPIS należący do serii PI umożliwia stabilną pracę przy częstotliwości 2 200 MHz oraz rekordowo niskich opóźnieniach CL7.

Ekstremalny zestaw G.Skill zaprojektowano z myślą o platformie P55 i procesorach Intel Lynnfield Core i7 870/860. Inżynierowie firmy G.Skill wnikliwie przetestowali moduły DDR3 2200 na płytach producentów ASUS, EVGA oraz MSI.

Za chłodzenie odpowiada masywny radiator o unikalnej konstrukcji, ze specjalnym wyprofilowaniem przyspieszającym rozpraszanie ciepła. Dla entuzjastów i specjalistów od overclockingu przełamujących kolejne bariery wydajności, producent zadbał o opcjonalne aktywne chłodzenie poszerzające tuning modułów. Dodatkową zaletą jest fakt, iż osiągnięcie tych parametrów pracy stało się możliwe już przy napięciu o wartości 1,65 V.

Pamięci objęte są wieczystą gwarancją producenta i oferowane są w zestawach dwukanałowych o pojemności 4GB (2x2GB). Dystrybucja w Polsce – YAMO Sp. z o.o.

Zobacz też inne pamięci G.Skill w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.