Ile zapłacisz, żeby zobaczyć jak mieszka Bill Gates?

Jeden dżentelmen zaoferował 35 tysięcy dolarów, żeby móc zobaczyć od środka dom Billa Gatesa. Oczywiście nie sam z siebie - wygrał licytację, z której dochód przeznaczono na cele charytatywne.

Jeden z najbogatszych ludzi świata z pewnością ma dom, który niejeden przeciętny zjadacz chleba może pozazdrościć. Ci, co nie zazdroszczą, zwyczajnie się do tego nie przyznają. Dla niektórych samo obejrzenie domu Billa Gatesa jest nie lada atrakcją, za którą są w stanie zapłacić ciężkie pieniądze. Pewien pracownik zapłacił aż 35 tysięcy dolarów za możliwość zwiedzenia posesji Gatesa nad jeziorem Washington. Wylicytowana kwota na aukcji organizowanej co roku, zostanie przeznaczona na cele charytatywne. W zeszłym roku, kwota ta wyniosła tylko 8,5 tysiąca dolarów.

Z innych ciekawych przedmiotów, które były licytowane, warto wymienić również „najlepszą na świecie kanapkę Bolonia”, którą sprzedano za 500 dolarów. To dwukrotnie więcej, niż w zeszłym roku.

Pracownicy Microsoftu z roku na rok są coraz hojniejsi.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.