Już jest: Snow Leopard 10.6.2

Aktualizacja o której ostatnio było głośno już trafiła na komputery Apple'a. Obsługa procesorów Intel Atom, a tym samym hackintoshy zbudowanych na popularnych netbookach została ostatecznie zablokowana.
Kolejna porcja poprawek dla Mac OS X trafiła do komputerów Apple'a.

Kolejna porcja poprawek dla Mac OS X trafiła do komputerów Apple’a.

Na liście poprawek znajduje się m.in. usunięcie problemu ze znikającymi danymi po logowaniu się na konto gościa, problemów z nagłym wylogowywaniem, zestaw poprawek do programów z pakietu iLife oraz wiele innych łatek.

Oczywiście instalacje polecam, choć sam mimo, intensywnego użytkowania Snow Leoparda 10.6.1 od dnia jego premiery, nie natknąłem się na jakieś wielkie problemy. Muszę jednak powiedzieć, że w porównaniu z edycją 10.5, w Snow znacznie częściej spotykałem się z okienkiem informującym o błędach programów. Na szczęście pojawiało się ono najczęściej podczas ich wyłączania i może dlatego nie było to aż tak zauważalne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.