Komórka inspirowana Lamborghini

Firma TAG Heuer poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży telefonu komórkowego MERIDIIST Automobili Lamborghini, inspirowanego samochodem Lamborghini Murcielago.

Telefon będzie dostępny w limitowanej liczbie 1 963 sztuk, będącej odpowiednikiem roku, w którym rozpoczęto produkcję samochodów z bykiem w logo. Obudowę urządzenia wykonano z nierdzewnej stali, pokrytej czarnym karbidem tytanu. Specyfikacja telefonu nie przedstawia się zbyt imponująco: odtwarzacz plików multimedialnych, Bluetooth i aparat cyfrowy 2 Mpix. ekran pokryto Z drugiej strony 1,9-calowy ekran pokryty 60,5-karatowym, odpornym na zarysowania kryształem szafirowym to już wyższa półka. Bateria ma wystarczyć na siedem godzin rozmów lub 28 dni w trybie czuwania. Jednak dla potencjalnych nabywców aspekty techniczne z pewnością nie będą decydujące. Prawdopodobnie nie będą też przejmować się ceną telefonu, która na razie jest nieznana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.