Takie pudełka znikają w półek sklepowych w mgnieniu oka - przynajmniej tak twierdzi Microsoft

Microsoft przygotowuje Service Pack 1 dla Windows 7

Stało się - Microsoft już pracuje nad zestawem łat i dodatków do systemu Windows 7. Service Pack 1 w wersji Beta pojawi się jeszcze w tym roku, zaś wersja RTM - w wakacje 2010 roku.

22 października 2009 roku Microsoft wprowadził na rynek swój najnowszy system operacyjny Windows 7, co nie oznacza, że prace rozwojowe nad OS-em zostały zakończone. Rozpoczęto już bowiem przygotowania do wydania pierwszego Service Packa dla nowego systemu, którego wersja beta miałaby pojawić się jeszcze przed końcem tego roku, zaś wersja Release To Manufacture (RTM) w lato przyszłego roku. Publiczna wersja Beta Service Packa ma być dostępna dla wszystkich na początku stycznia 2010 roku.

Według serwisu Wzor.net, Microsoft pracuje nad pierwszym zestawem łat dla Windows 7 już od września 2009 roku, więc jeszcze przed premierą ostatecznej wersji systemu.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Windows 7!

Tak jak w przypadku Visty, teraz również ostateczna wersja pierwszego Service Packa planowana jest do wydania w rok po premierze systemu. Nie wiadomo jeszcze, czy SP1 zawierać będzie nowe funkcjonalności dla systemu, ale z pewnością poprawi stabilność i wydajność systemu Windows 7.

Sprawdź, co o Windows 7 sądzi nasz GeekBloger

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.