Mobilny internet o przepustowości 21 Mb/s na terenie Polski od Plusa

Plus wprowadza do swojej oferty najszybszy bezprzewodowy Internet w 11 największych miastach.

Wprowadzenie technologii HSPA+ zwiększyło maksymalną możliwą prędkość pobierania danych do 21 megabitów na sekundę. Do tej pory sieć Plus oferowała dostęp do bezprzewodowego internetu z maksymalną prędkością łącza do 7,2 Mb/s.

Plus już w pierwszej połowie tego roku przeprowadził we Wrocławiu udane testy technologii HSPA+. Od dzisiaj szybki mobilny Internet dostępny jest komercyjnie w: Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie, Toruniu. Zasięg HSPA+ będzie dynamicznie rozwijany.

Jak wynika z przeprowadzonych przez operatora sieci Plus testów opartych na metodologii zatwierdzonej przez Politechnikę Warszawską, Plus osiąga najwyższe spośród wszystkich operatorów średnie i maksymalne prędkości transmisji danych oraz może pochwalić się najniższym prawdopodobieństwem zerwania sesji transmisji danych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.