Motorola MILESTONE z pewnością przyczyniła się do popularyzacji Androida

Motorola z Androidem 2.0 wkracza na rynek europejski

Najnowsze urządzenie Motoroli to wyjątkowi cienki slider z klawiaturą QWERTY oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,7 cala.

Motorola wprowadza do swojego portfolio MILESTONE, pierwszy w Europie telefon wyposażony w system Android 2.0. Urządzenie jest sliderem (o grubości 13,7mm wyposażonym w klawiaturę QWERTY.

Nowa Motorola, oferując możliwość uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie, jest rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie wielozadaniowość. Czytelny interfejs obsługujący funkcję multi-touch ma zapewniać sprawną obsługę plików muzycznych, odtwarzanie filmów i przeglądanie map, jak również przyjazne oglądanie stron www.

Motorola MILESTONE gwarantuje szybki dostęp do zasobów Internetu oraz rozszerzone funkcje nawigacji GPS  i możliwość pobrania tysięcy aplikacji i widżetów z Android Market. Urządzenie obsługuje również zintegrowany pakiet aplikacji Google zawierający Google Maps z Latitude, Google Mail i YouTube.

Włochy i Niemcy będą pierwszymi europejskimi krajami, w których pojawi się Motorola MILESTONE. W Ameryce Północnej urządzenie będzie sprzedawane pod nazwą DROID.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.