Office 2010 beta 2 wyciekł do Sieci

Wersja rozwojowa nowego Office'a wyciekła do Internetu. Edycja beta 2, oznaczona jako wersja 14.0.4514.1009 jest już dostępna w sieciach peer to peer.

Microsoft Office 2010 beta 2 jest już dostępny do pobrania (oczywiście nielegalnie). Nie wiadomo skąd nastąpił wyciek, jednak po wstępnej analizie Michaela Aulia, jednego z redaktorów Craving Tech okazało się, że to nie żadna podpucha cyberprzestępców.

Office 2010 beta 2, pomimo iż wymaga wydzielonych kluczy, akceptuje również te rozdawane przy okazji edycji Technical Preview, co sugeruje kontrolowany wyciek. Na pierwszy rzut oka nowa wersja rozwojowa głównie zmieniła się wizualnie – zoptymalizowano interfejs, dzięki czemu jest nie tylko estetyczniejszy, ale i wygodniejszy. Według niepotwierdzonych informacji, publiczne beta testy mają się rozpocząć w przyszłym tygodniu.

Czytaj też: 10 nowości w Office 2010

0
Źródło: Craving Tech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.