PDC 09: Microsoft „niechcący” zaprezentował interfejs Windows Mobile 7

Podczas konferencji PDC 09 Microsoft zapowiedział, że zaprezentuje system Windows Mobile 7 w marcu na spotkaniu MIX 2010. Tymczasem przy okazji promocji Office'a 2010 wyciekło kilka zrzutów ekranu systemu.

Wiceprzewodniczący Kurt Delbene z Microsoftu potwierdził, że pierwsze informacje na temat owianego tajemnicą Windows Mobile 7 pojawią się w marcu, podczas konferencji MIX 2010. Jak dotąd o systemie wiadomo bardzo niewiele. Wiemy tylko tyle, że system już teraz jest bardzo spóźniony w porównaniu do zakładanych terminów i że pracuje nad nim 1 000 inżynierów. Wiemy też, że Windows Mobile 7 będzie kładł nacisk na Web 2.0.

Tymczasem na jednej z podstron dotyczących Office’a 2010 Microsoft umieścił zrzuty ekranu z Windows Mobile, reklamując współpracę pakietu biurowego z telefonami komórkowymi. Nie wiemy, czy to tylko makieta, czy też faktyczna wersja rozwojowa systemu. Zrzuty umieściliśmy w galerii przy newsie.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.