Poleć dobry program i zgarnij 1000 zł

Używasz dobrego programu? Poleć go innym i zgarnij dużą kasę! Autorzy rekomendacji ciekawych programów publikowanych w miesięczniku "Enter – najlepsze programy" wygrywają pieniądze. Pora, żebyś wygrał i ty!
Enter, najlepsze programy

Enter, najlepsze programy

To prostsze niż myślisz. Wejdź na stronę www.enter.pl i poleć program, który uważasz, że przyda się też innym. Co miesiąc, publikujemy najciekawsze rekomendacje programów w miesięczniku „Enter – najlepsze programy” wraz z podpisem i zdjęciem autora. Każdy autor opublikowanej rekomendacji wygrywa 50 zł.

Chciałbyś wygrać więcej? To wytnij kupon z nowego numeru miesięcznika „Enter – najlepsze programy”, wypełnij go i wyślij do redakcji. Dzięki temu twoja wygrana za opublikowaną rekomendację podwaja się do 100 zł!

To jeszcze nie wszystko! Autor najciekawszej rekomendacji w danym numerze wygrywa aż 1000 zł!

Szkoda nie wygrać takich pieniędzy! Wejdź już teraz na www.enter.pl i kup nowy numer miesięcznika „Enter – najlepsze programy”. Pamiętaj, że możesz polecić wszystkie swoje ulubione programy i wygrać jeszcze więcej!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.